Kvalitní servis pro váš vůz…

Auto detailing exteriéru

Auto detailing dokáže navrátit vašemu autu jeho lesk a šmrnc, jako by bylo nové. Toho je dosaženo odstraněním viditelných i neviditelných nečistot z interiéru vozidla a vyleštěním exteriéru do původního bezvadného povrchu.

Profesionální mytí

Pro zářivý vzhled vašeho vozidla

Naše služba Profesionálního mytí je zde, aby vašemu vozidlu propůjčila zářivý a svěží vzhled, který si zaslouží. Naši odborníci se pečlivě zaměří na každý detail, aby vaše auto vypadalo jako nové. Mycí procedury nejsou pouhým odstraněním povrchového nečistoty, jsou to vysoce sofistikované procesy, které zahrnují šetrné čištění laku a další specializované kroky.

Šetrné čištění laku

Technika dvou kbelíků

PH neutrální přípravky

Renovace laku

Pro obnovený lesk a krásu vašeho vozu

Aby váš automobil opět zářil jako nový, renovace exteriéru je tím pravým řešením. Používáme pokročilé techniky a produkty k odstranění jemných vad a oděrek z laku, což vašemu vozidlu navrátí jeho původní zářivost. Renovace exteriéru zahrnuje i hloubkové čištění a ošetření všech povrchů, takže vaše auto bude vypadat jako nové a bude dobře chráněno proti nepříznivým vlivům prostředí.

Oprava vybledlého nebo suchého laku

Oprava defektů laku vzniklých poškrábáním

Oprava oxidace a kontaminace laku

Renovace světel

Pro zlepšenou viditelnost a estetiku

Zmatnělé a poškrábané světlomety jsou nejen vadou na kráse vašeho vozu, ale také mohou omezit vaši noční viditelnost. Postaráme se o to, aby vaše světlomety znovu zářily čistým a jasným světlem. S použitím speciálních technik a materiálů odstraníme poškození z povrchu světel a obnovíme jejich transparentnost. Výsledkem bude zlepšená estetika a zvýšená bezpečnost vašeho vozidla.

Důkladné rozleštění světlometů

Aplikace ochranné fólie

Keramická ochrana laku

Pro dlouhotrvající krásu a ochranu

Grafenová a keramická ochrana poskytuje fyzickou ochranu laku, která díky příměsi grafenu vytvoří na povrchu laku velmi tvrdou a odolnou vrstvu. Zároveň prohlubuje lesk a udržuje si hydrofobní efekt, který zabraňuje usazování nečistot a odpuzuje vodu.

Dlouhodobá ochrana laku

Aplikace na lak, plasty, okna, …

Chemická i mechanická odolnost

Rezervace termínu

Využijte online rezervaci termínu do našeho servisu. Stačí vybrat službu, čas a pak už jen přivést vaše vozidlo. My se postaráme o zbytek.

Rezervační systém běží na webu Reservio.cz

Volejte

Právě máme otevřeno

Zavolejte, nebo nám na sebe zanechte telefonní číslo a my vám zavoláme zpět.

    Kliknutím na „Zavolejte mi“ souhlasíte, že budete kontaktováni naší společností. Více o ochraně soukromí.

    Napište nám

      Beru na vědomí, že společnost Car Invest Holding s.r.o. použije poskytnuté osobní údaje pro účel vyřízení mého dotazu. Podrobnosti o zpracování osobních údajů, mých právech a povinnostech správce najdete na stránce ochrana osobních údajů.