Kvalitní servis pro váš vůz…

Měření a seřizování geometrie (3D)

Kontrola stavu seřízení geometrie jednotlivých částí přední a zadní nápravy podvozku vozidla pomocí přesného kalibrovaného elektronického zařízení.

Správné seřízení geometrie náprav vozidla zvyšuje životnost pneumatik, zlepšuje komfort jízdy a má vliv na vaši celkovou bezpečnost. BestDrive doporučuje provést kontrolu geometrie po každé výměně pneumatik, výměně dílů podvozku a řízení nebo po silném nárazu kola do překážky (např. najetí na výmol, obrubník, výtluk, …)

Nestandardní (nerovnoměrné) opotřebení pneumatik Vás dovede vizuálně upozornit na možnost závady nebo na špatné seřízení geometrie podvozku vašeho vozidla.

Kontrolu a seřízení geometrie podvozku provádíme na moderním měřícím zařízení. Používáme elektronické osmi-senzorové nebo 3D kamerové zařízení s indikací naměřených hodnot, včetně grafického zobrazení. Naměřené hodnoty jsou porovnány s předepsanými hodnotami výrobců vozidel. Zjištěné odchylky v nastavení geometrie podvozku Vám mohou naši mechanici okamžitě seřídit. Výstupem měření je protokol z tiskárny, která je součástí měřícího zařízení. Všechna naše měřící zařízení jsou pravidelně kalibrována s vysokou přesností.

 

Rezervace termínu

Využijte online rezervaci termínu do našeho servisu. Stačí vybrat službu, čas a pak už jen přivést vaše vozidlo. My se postaráme o zbytek.

Rezervační systém běží na webu Reservio.cz

Volejte

Právě máme otevřeno

Zavolejte, nebo nám na sebe zanechte telefonní číslo a my vám zavoláme zpět.

    Kliknutím na „Zavolejte mi“ souhlasíte, že budete kontaktováni naší společností. Více o ochraně soukromí.

    Napište nám

      Beru na vědomí, že společnost Car Invest Holding s.r.o. použije poskytnuté osobní údaje pro účel vyřízení mého dotazu. Podrobnosti o zpracování osobních údajů, mých právech a povinnostech správce najdete na stránce ochrana osobních údajů.